اعلام آمادگی سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای ورود به صنعت گردشگری ایران

[ad_1]

ساعت انتشار:
۱۲:۰۸:۴۴


تاریخ انتشار:
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶


معاون گردشگری سازمان میراث ‌فرهنگی خبرداد


اعلام آمادگی سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای ورود به صنعت گردشگری ایران


معاون گردشگری سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی بسیاری برای ورود به صنعت گردشگری اعلام آمادگی کرده‌اند که باید درست هدایت شوند تا بتوان از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد اظهار داشت: در حوزه تامین زیرساخت‌های گردشگری باید برای سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جذابیت ایجاد کنیم.
وی اظهار داشت: برگزاری استارتاپ‌های تخصصی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت‌های معتبر از جمله برنامه‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری است.
معاون سازمان میراث فرهنگی اضافه کرد: هدف از برگزاری استارتاپ‌ها که در واقع معنای معرفی کارآفرینی‌ دارند، انتخاب کارآفرینی‌های‌ برتر در ۱۰ موضوع گردشگری عشایری، روستایی، هنری است.
به گفته وی، برگزاری استارتاپ‌ها سبب هدایت ابتکارات و خلاقیت‌ها به سمت تجاری و اجرایی شدن می‌شود.
رحمانی ادامه داد: باید اذعان کرد که در عرصه زیرساخت‌های گردشگری باید نگاه توسعه‌ای وجود داشته باشد و این نگاه باید به اولویت تبدیل شود تا سیاست‌های صنعت گردشگری محقق شود.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، همچنین گفت: برای متناسب‌سازی زیرساخت‌های گردشگری نیازمند فعالیت برنامه‌محور هستیم تا در نقاطی که در آینده نیاز بیشتری به زیرساخت در حوزه گردشگری دارد با مشکل مواجه نشویم.
وی تصریح کرد: باید تلاش شود تا از طریق تسهیل‌ امور، جذابیت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری به‌وجود آید.
رحمانی در ادامه به این نکته نیز اشاره کرد که باید هدایت درستی در عرصه کسب و کارها، گرایش‌ها، علاقه‌مندی‌ها برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها انجام شود.
فراهنگ**۹۰۱۲** ۱۵۶۹

ایرنا/۲۲۵

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *