جزئیات لغو الکترونیکی انتخابات نظام پزشکی/ تمدید رأی گیری تا ساعت ۲۲ تأیید شد

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری ربیع، رئیس حوزه انتخاباتی نظام پزشکی اصفهان در گفتگویی، اظهار کرد: انتخابات نظام پزشکی هر چهار سال یک مرتبه در سراسر کشور در شهرستان هایی که یک حد نصابی از جامعه پزشکی فعالیت داشته باشند برگزار می شود.

علی اشرفی ادامه داد: انتخابات نظام پزشکی در شش گروه مجزا شامل گروه‌ های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مامایی، علوم آزمایشگاهی و لیسانسه‌ های پروانه دار برگزار می‌ شود.

وی افزود: سازمان نظام پزشکی یک سازمان صنفی است که باید در جهت حفظ منافع مردم و جامعه پزشکی و پیراپزشکی وارد عمل شود.

رئیس حوزه انتخاباتی نظام پزشکی اصفهان تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مفتخر است با کمک عوامل خود از حوزه معاونت درمان و پشتیبانی تا حراست دانشگاه اقدام به برگزاری انتخابات کند.

اشرافی با اشاره به لغو انتخابات الکترونیکی گفت: با توجه به تلاش‌ های تیم فنی، به علت اختلالات فنی پیش آمده در ابزارهای رمز نگاری پیشرفته سامانه انتخابات، بر اساس تصمیم مشترک هیئت اجرایی و هیئت نظارت برای حفظ و صیانت از آرا، فرآیند رأی‌گیری الکترونیک لغو و رأی گیری در حوزه های انتخابیه در سراسر کشور به صورت حضوری و طبق برنامه پیش می‌ رود.

وی ادامه داد: با توجه به لغو شدن انتخابات الکترونیک، فرآیند رای گیری حضوری تا ساعت ۲۲ امشب تمدید شد.

این مسئول از اعضای محترم سازمان نظام پزشکی دعوت کرد در فرصت باقیمانده در محل صندوق های أخذ رای برای دادن رای حضور یابند.

رئیس حوزه انتخاباتی نظام پزشکی اصفهان اظهار کرد: از همکارانی که از طریق سامانه پیامکی، کد دریافت کردند و یا موفق به دادن رای از طریق الکترونیک شدند با توجه به لغو شدن آراء الکترونیک، درخواست می کنیم به شعب اخذ رای مراجعه و به صورت حضوری رای خود را به صندوق بیندازند.

وی تصریح کرد: نمایندگان هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی نیز در تمام شعب اخذ رأی و روند برگزاری الکترونیک نظارت دارند و هر گونه تخلف احتمالی به سرعت رسیدگی می‌شود، ولی تاکنون تخلف خاصی در روند برگزاری انتخابات نبوده است.

انتهای پیام/صدای سلامت

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *